Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

ÖZEN EVDEN EVE NAKLİYAT OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE TAŞINMA KONUSUNDA YARDIMCI OLMAKTAYIZ

adana nakliyatadana nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Adana Özen Evden Eve Nakliyat Firması olarak ev ofis taşıma firması olarak profesyonel ve kurumsal hizmet sunuyoruz.
Şirket olarak evden eve nakliyat sektörünün ne kadar özel ve hassas bir sektör olduğunu biliyor ve ona göre hizmet veriyoruz. Eşyalarınızın en iyi biçimde taşınacağı ve kurulacağı garantisini Adana Özen Nakliyat olarak veriyoruz. Sigortalı ev taşıma hizmetini sektöre sunan Adana Özen Nakliyat olarak evden eve nakliyecilik hizmetini sigortalı olarak sizlere sunuyoruz. Taşınma süreci bizi aradığınız andan itibaren başlar.
adana nakliyatadana nakliyat

Ofis Taşımacılık

Adana Özen Nakliyat Ofis taşıma ile iş yerinizin büyüklüğü ne olursa olsun sonucu mükemmel olacak bir hizmet alacaksınız. Pandemi sürecinde Sağlık bakanlığının bütün ofis ve büro taşıma işlemlerini firmamız gerçekleştirdi. Acil durumlarda pratik ve profesyonel hizmetimizle tahmin ettiğinizden de kısa sürede anahtar teslimi olarak hizmet veriyoruz.

İş yeri ve ofis taşıma işlemimiz sadece şehir içi değil aynı zamanda şehirler arası nakliyat olarak da mevcuttur. Adana ve diğer şehriler için taşıma hizmetimiz kesintisiz olarak 7/24 olarak sunulabilir.

 

adana nakliyatadana nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Uzun yola çıkacak olan eşyalar önce geniş kapsamlı bir şekilde sigortalanmaktadır. Sigorta kapsamımız en küçük hasarınızı bile karşılayacak niteliktedir.

Profesyonel ambalaj ve taşıma sistemimiz sigorta şirketleri tarafından onaylanmaktadır. Profesyonel hizmetimiz ve aldığımız önlemlerle içiniz rahat nakliye hizmeti alın. Taşınmak için bizimle anlaştığınız taktirde kafanızı karıştıracak durumlardan kurtulacaksınız. Kapınıza kurumsal anlamda hizmet sunan şehirler arası tecrübesi yüksek bir firma olan Adana Özen Nakliyat gelecek.

adana nakliyatadana nakliyat

Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Adana Özen Nakliyat sözleşmesi garantili nakliye hizmeti, sigortalı taşıma kasko kapsamında zararlarınızı karşılar. Güvenli ve güvenilir nakliye şirketimiz kara yolunda seyir halindeyken ve taşıma esnasında önceden belirlenen olası zararlarınızı karşılar. Adana Özen Evden Eve Nakliyat firması olarak Adana’nın tüm semt ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye geneli sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktayız.
adana nakliyatadana nakliyat

Asansörlü Taşımacılık

Yüksek katlı binalara veya giriş ve merdivenleri eşya taşımak için uygun olmayan evlere eşya taşımanın en kolay yolu asansörlü evden eve nakliyat seçeneğidir. Eğer evinizde asansör yok veya bina yönetimi asansörle eşya taşımaya izin vermiyor ise ve 4. kattan daha üstü bir kata taşınacaksanız eşyalarınızın iyiliği için asansörlü nakliyatı tercih edebilirsiniz. Bu kararı nakliyat firmanız ile beraber istişare ile vermenizi öneriyoruz.

 

ÖZEN EVDEN EVE NAKLİYAT

TAŞINMANIN 3 ADIMI

1.

Taşınma Detayları

Verdiğin adresin, bina özelliklerinin ve eşya listenin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olunur
2.

Ödeme ve Anlaşma

Detay kısımları tamamlandıktan sonra ödeme ve anlaşma süreci başlamaktadır
3.

TAŞINMA

Belirtilen adrese ürünleriniz sigortalı olarak transfer edilir

 

Detaylı Bilgi ve İletişim

+90 (537) 596 88 66

Whatsapp
Whatsapp Hızlı Mesaj
Whatsapp Hızlı Mesaj
Hemen Ara