Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Ülkedeki en güvenilir ve uygun fiyatlı paketleyici ve nakliye şirketleri arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. iyi bir lojistik hizmet sağlayıcısı olarak, kamyon hizmetleri, depolama hizmetleri, lojistik hizmetleri ve bir dizi ek yan hizmet içeren bir dizi lojistik hizmetimizde mükemmeliz. Lojistik, depolama, dağıtım, kamyon ve tedarik zinciri yönetimi hizmetlerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz ve müşterilerimize Özen Nakliyat hizmetleri vasıtasıyla kolaylık, güvenilirlik ve uygun fiyat sunmayı hedefliyoruz.

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda edindiğimiz deneyim ve sunduğumuz hizmet yelpazesi, bizi ulusun en kapsamlı lojistik servis sağlayıcılarından biri yapmaktadır. Ve, müşterilerimizin sürekli desteği ve güveninin yardımıyla, oyunun en üstünde kalmayı ve alçak gönüllü olarak devam etmeyi hedefliyoruz. 

 

 

  • Evden Eve Nakliyat
  • Ofis Taşımacılık
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Sigortalı Taşımacılık
  • Asansörlü Taşımacılık
  • Ev Taşıma
p5
25+
Yıllık Deneyim

ÖZEN EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTATİSTİKLERİMİZ

100%Güvenli Taşıma
100%Uygun Fiyat
100%Profesyonel Ekip
99%Müşteri Memnuniyeti

ADANA ÖZEN EVDEN EVE NAKLİYAT

p2

İSTATİSTİK

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Eşyalarınızı aldığımız gibi taşıma sonrasında da sağlam bir şekilde yeni yerinize taşıyoruz. Özenle paketlenen, korunaklı hale getirilen eşyalarınızın dilediğiniz yere profesyonel ekip arkadaşlarımız ile beraber nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

100%

Güvenli Taşıma

100%

Uygun Fiyat Garantisi

100%

Profesyonel Ekip

99%

Müşteri Memnuniyeti

Whatsapp
Whatsapp Hızlı Mesaj
Whatsapp Hızlı Mesaj
Hemen Ara